شهردار لاهیجان از آمادگی برای استقبال از نوروز ۹۸ خبر داد

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، مسعود کاظمی در ششمین جلسه ستاد خدمات سفر گفت: با برنامه ریزی مدون از بهمن ماه تدارک لازم برای استقبال از نوروز فراهم شده است.

وی با بیان اینکه لاهیجان بدلیل داشتن جاذبه های فراوان گردشگری همه ساله میزبان بیش از چهار میلیون مسافر می باشد، اضافه کرد: شهرداری با تمام امکانات تلاش خواهد کرد تا شرایط میزبانی مطلوب را برای مسافران فراهم نماید.

وی اضافه کرد: همانگونه که بارها عنوان کردم، مردم لاهیجان لایق بهترین ها هستند  و برای زندگی در شهر باید احساس آرامش کنند و مدیریت شهری وظیفه دارد در خدمت شهروندان و مسافران باشد.

شهردار لاهیجان تاکید کرد: پاکسازی معابر ورودی و خروجی شهر به ویژه کمربندی، گل آرایی میادین و ورودی های شهر با بهترین منظر، رنگ آمیزی جداول و خط کشی خیابان ها، ترمیم فضای سبز و کاشت گل های فصلی در میادین، بازسازی سرویس های بهداشتی، لکه گیری و آسفالت خیابان و کوچه ها، اصلاح تابلوهای راهنمای اماکن، نصب نیمکت های جدید، نورپردازی سطح شهر و اماکن گردشگری، برنامه ریزی ارائه خدمات رسانی به مسافران در پایانه مسافربری و کمپ اقامتی، برنامه ریزی کشیک سازمان حمل و نقل همگانی، طراحی سفره هفت سین در چند نقطه شهر و گشت ویژه شهر آرا برای پاکسازی معابر و نظافت سطح شهر از برنامه هایی است که برای استقبال از نوروز عملیات اجرایی آن در حال انجام می باشد.

مسعود کاظمی اظهار کرد: برنامه ریزی برگزاری جشنواره نوروزی با اجرای برنامه های فرهنگی هنری، نمایش طنز، موسیقی سنتی و محلی با حضور هنرمندان مطرح در حاشیه استخر و خانه سنتی پارک بعثت، پخش ویژه برنامه های رادیویی از سیستم های صوت حاشیه استخر، نصب المان های مختلف نوروزی، دعوت از شبکه های مختلف صدا وسیما برای معرفی جاذبه های گردشگری شهر، اهدای سوغات و بسته اقلام فرهنگی، چاپ نقشه و کتابچه راهنمای گردشگری به دو زبان فارسی و انگلیسی، از جمله برنامه های فرهنگی است که در نوروز اجرا خواهد شد.

وی افزود: هدف ما در نوروز پیش رو، فراهم کردن شرایط لازم برای رفاه، نشاط و شادی مسافران است و شهرداری و شورای شهر  از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نخواهد کرد.

کاظمی تصریح کرد: ستاد استقبال از نوروز در شهرداری تا پایان تعطیلات نوروزی فعال خواهد بود و برنامه های مختلفی برای خدمات رسانی افزون تر برای مسافران و شهروندان تدوین خواهد شد.

وی افزود: شهر زیبای لاهیجان با تاریخی درخشان و جاذبه های فراوان طبیعی، مذهبی و تاریخی و مردمانی که با فرهنگ غنی خود با افتخار پذیرای مهمان می باشد و آماده میزبانی از گردشگران و هموطنان عزیز کشورمان است.

شهردار لاهیجان افزود: جای دارد از استاندار، فرماندار شهرستان و همه دستگاههایی که با شهرداری برای تمهید مقدمات سفر همکاری دارند، قدردانی نمایم

افزودن دیدگاه