رئیس کمیته امداد کشور خبر داد: آغاز ساخت ۲هزار واحد مسکن مددجویی در گیلان/بازسازی ۳هزار واحد

 سید پرویز فتاح ظهر پنجشنبه در حاشیه واگذاری ۲۲۰ واحد مسکن مددجویی در استان گیلان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه خدای متعال را شاکریم به وعده خود در سال گذشته در همین ایام در استان گیلان عمل کردیم، افزود: ساخت تمامی ۲ هزار واحد وعده داده شده در سال گذشته در استان گیلان آغاز شده است.

وی در ادامه به برگزاری جلسه هماهنگی با مسئولان ارشد استان گیلان در این زمینه اشاره کرد و افزود: این واحدها شروع شده و انتظار داریم در خرداد و یا پایان شهریور ماه سال آینده شاهد آغاز و واگذاری همه واحدها باشیم.

فتاح با بیان اینکه تسهیلات ساخت این واحدهای مسکونی با همکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی پرداخت شده و هیچ مشکلی در زمینه تسهیلات نداریم، گفت: غیر ساخت از این ۲ هزار واحد مسکونی،   ۳ هزار و ۸۰۰ واحد نیز در گیلان نیاز به تعمیر و بازسازی دارد که با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و همچنین خیران تمام این واحدها بازسازی می شوند.

سال آینده هیچ یتیم فاقد مسکن در گیلان نخواهیم داشت

وی تأکید کرد: سال آینده هیچ یتیم تحت پوشش کمیته امداد در استان گیلان فاقد واحد مسکونی نخواهد بود.

رئیس کمیته امداد کشور با بیان اینکه ساخت این واحدها در استان گیلان زمینه اجرای این طرح در سایر استان‌ها فراهم شده است، گفت: اخیرا ساخت ۱۰ هزار واحد مسکن مددجویی در استان کرمان توافق شده که هزار و واحد آن مربوط به ایتام است.

فتاح ادامه داد: عزمی ملی در کشور در میان کمیته امداد، مجلس و دولت برای ساخت واحدهای مسکونی برای مددجویان ایجاد شده است.

افزودن دیدگاه