حواشی کار دست سپیدرود رشت داد/تلاشی که بی نتیجه ماند

از ساعت ۱۶ عصر روز جمعه دو تیم سپیدرود رشت و استقلال خوزستان از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم رفتند.

براساس تصمیم هیأت فوتبال استان گیلان تماشای این بازی برای هواداران رایگان بود.

یکی از مهم‌ترین حواشی قبل از شروع این بازی همانند هفته گذشته ترافیک سنگین مسیرهای منتهی به ورزشگاه سردار جنگل رشت به رغم اعمال محدویت های ترافیکی از سوی پلیس راهور بود. از نکات دیگر این بازی حواشی ایجاد شده در روزهای گذشته و کناره‌گیری علی کریمی مالک و سرمربی این تیم به همراه کادر فنی و تعطیلی چندبار تمرینات تیم گیلانی به دلیل عذم حضور کادر فنی بوده و از سوی دیگر تیم استقلال خوزستان نیز هفته گذشته شاهد استعفای کریم بوستانی سرمربی خود و جایگزین کریم قنبری زاده به عنوان مربی این تیم بود.

در این دیدار تیم سپیدرود رشت با ترکیب ایمان صادقی، مهرداد بایرامی، لوکا نوزادزه، میلاد قربان زاده، امیر منصوریان، میلاد شیخ سلیمانی، محمد علیزاده، حسین ابراهیمی، میثم تهیدست، محمد غلامی و حسین شنانی و به مربیگری سهیل حق شناس وارد میدان مسابقه شد.

در آن سوی میدان نیز استقلال خوزستان با حسین پورحمیدی، سید ساسان شیرمردی، محمد شریفی، ایوب کلانتری، وحید نامداری، وحید حمدی نژاد، میثم کریمی، مجتبی رمضانی، امیرحسین باقرپور، مصطفی کیانی و میثم شاه مکوندزاده و مربیگری کریم قنبری زاده به مصاف تیم میزبان رفت.

محمدحسین زاهدی فر با کمک رحیم شاهین، یوسف مغروری و سعید رحیمی‌مقدم و مجید محمدی و علی‌اکبر عظیم‌پور قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.

با توجه به اینکه امتیاز این دیدار برای هر دو تیم از اهمیت خاصی برخوردار بود از همان دقایقی ابتدایی دو تیم بازی را تهاجمی آغاز کردند تا با کسب بهترین نتیجه جایگاه خود را در جدول لیگ برتر بهبود دهند.

نخستین گل این دیدار در دقیقه ۳۸ و توسط «محمد غلامی» مهاجم تیم فوتبال سپیدرود بر روی ارسال ضربه ایستگاهی به ثمر نشست تا شادی را برای اردوی تیم گیلانی و هواداران سپیدرود به ارمغان آورد.

یکی از نکات حاشیه ای بعداز به ثمر رسیدن نخستین گل این دیدار برای تیم سپیدرود نمایش پیراهن با نوشته «جادوگر» از سوی محمد غلامی در برابر تماشاگران و دوربین‌های تلویزیونی بود که نشان از حمایت وی از علی کریمی مالک و مربی سایق این تیم دارد.

در پایان نیمه اول این دیدار داور یک دقیقه وقت تلف شده منظور کرد.

گل تساوی این بازی برای تیم استقلال خوزستان در دقیقه ۶۰ روی ارسال کرنر توسط بازیکن تعویضی «رامین داوودی» به ثمر نشست تا دو تیم بازی را با نتیجه تساوی دنبال کنند.

در پایان نیمه دوم داور ۴ دقیقه وقت تلف شده منظور کرد.

بعد از به صدا درآمد سوت داور بازیکنان سپیدرود با چهره‌ای گریان زمین مسابقه را ترک کرده و همچنین تعدادی از بازیکنان تیم میزبان به خوشحالی بازیکنان استقلال خوزستان اعتراض کردند.

افزودن دیدگاه