با حضور مسئولان استانی؛ ۷ پروژه عام المنفعه در شهرستان شفت بهره برداری شد

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر سه شنبه همزمان با پنجمین روز دهه مبارک فجر با حضور سیدمحمد احمدی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان، محمدرضا محسنی فرماندار شفت، حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کل استانی ۷ طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار ۷ میلیارد و ۹۳۵ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

بهره‌برداری از اورژانس اجتماعی شفت با اعتباری ۶۰۰ میلیون تومانی، آسفالت دو رشته راه روستایی در سفیدمزگی و سالک معلم با اعتبار ۶۴۰ میلیون تومانی بخشی از پروژه‌های افتتاحی امروز در شهرستان شفت بود.

یک واحد تولیدی نساجی نیز در شهرک صنعتی شفت مورد بهره‌برداری قرار گرفت که برای ساخت و راه‌اندازی آن بیش از ۵ میلیارد و ۱۴۵ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

همچنین ۳ پروژه تامین آب آشامیدنی در روستاهای صیقلان، سالک معلم و پلنگ پشت (شهرک کادوس) به بهره برداری رسید که برای ساخت و تکمیل آنها در مجموع یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

گفتنی است در ایام االله دهه مبارک فجر امسال ۳۲ پروژه عمرانی و خدماتی با ۱۵۴ میلیارد ریال اعتبار در شهرستان شفت به بهره برداری می رسد.

افزودن دیدگاه